Paveiksliukas

Knygoje gausu patarimų, kaip išsirinkti būsimą augintinį, kaip jį prižiūrėti, dresuoti, kaip veisti. Supažindinama su šuniukų anatomija ir fiziologija, ligomis, patariama, kaip elgtis su agresyviais šunimis. Pateikiama Tarptautinės kinologijos organizacijos (FCI) šunų veislių klasifikacija.

Leidinys skiriamas nepatyrusiems šunų mėgėjams, bet pravers ir darbą išmanantiems kinologams.

Paveiksliukas

Vadovėlyje šunų augintojai ir veterinarijos specialybės studentai supažindinami su tarptautinės kinologų federacijos (FCI) šunų veislių klasifikacija ir veislėmis. Taip pat patariama, kur įsigyti šunį, kaip veisti, kaip ruošti parodai, užsimenama apie paveldimas šunų ligas, plačiai aprašoma mūsų šaliai būdingi medžioklės ypatumai.

Šis vadovėlis skiriamas Lietuvos veterinarijos akademijos, Mykolo Riomerio universiteto Kauno policijos fakulteto ir kitų mokslo bei mokymo įstaigų studentams ir dėstytojams, veterinarijos gydytojams, kinologų klubų nariams, šunų dresavimo specialistams, šunų augintojams mėgėjams ir medžiotojams.

Paveiksliukas

Vadovėlyje pateikiami šuns anatomijos, fiziologijos, eksterjero, priežiūros, auginimo, ligų bei pirmosios pagalbos, dresūros pagrindai, apibūdinamos pagrindinės veislės, jų privalumai bei ydos.


Notice: Undefined variable: HTTP_GET_VARS in /var/www/vhosts/bimas.lt/httpdocs/knygos.php on line 80
I pradžią


® Bimas
© Autorinės teisės
 

Puslapis užregistruotas: 2004.02.27
Nauja versija Bimas2: 2006.04.14
Puslapis atnaujintas: 2012.02.15