Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Interviu

2017-02-25

Meilė taksams Skaivą lydi nuo vaikystės

Skaiva Jasevičiūtė – daugeliui pažįstama iš televizijos ekranų ar klausant radijo laidų. Dažnai ją sutinkame spaudos puslapiuose ar vedant renginius. Ir jau septynerius metus mes ją kaskart sutinkame šunų parodose. Skaivos aistra – taksų veislės šunys, kuriuos ji veisia savo veislyne MARSELIO KOMPANIJA. Panevėžio šunų mylėtojų klubo LUNARIS orgnizuotoje šunų parodoje „Aukštaitijos žiema 2017“ Skaiva su savo taksu laimėjo gražiausio parodos šuns titulą. Tai buvo puiki proga pakalbinti taksų veislės šunų veisėją.
2015-10-02

Karolis Masilionis - visa kinologijos ir gyvūnų globos istorija

Lietuvoje turbūt nėra kito žmogaus tiek davusio kinologijai ir gyvūnų globai: parašyta 17 knygų, iš jų du vadovėliai aukštosioms mokykloms, įkurta pirmoji Lietuvoje gyvūnų prieglauda, daug metų skirta kinologijos dėstymui Lietuvos veterinarijos akademijoje bei Mykolo Riomerio Universitete, išleistos aštuonios absolventų laidos Lietuvos gyvūnų globos draugijos Kauno skyriaus „Šuniukų auginimo ir auklėjimo mokykloje“.
2012-02-16

Jurgita Kairelytė – Šv. Kalėdų konkurso nugalėtoja bei tikra šunų mylėtoja

Su Jurgita tarėmės susitikti beveik du mėnesius. Trukdė ir staiga labai atšalę orai, tačiau pagrindine to priežastimi buvo Jurgitos užimtumas. Gydytoja svajojanti tapti mergina turi veiklos nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro ir, žinoma, ši veikla yra susijusi su šunimis.
2011-07-13

Trys auksaspalviai muškietininkai

Amigo, Marchello ir jaunėlis Benito – trys gražiausi Kauno muškietininkai, dar kitaip žinomi kaip Golden Amigos. Portalas Bimas.lt šnekėjosi su šeimininke Gintare Valuntaite.
2010-11-12

Veislynas IŠ GARGŽDŲ

Kęstas Petrauskas dar 1975 metais pradėjo veisti Rytų Europos aviganius. Po to veislynas pasipildė vakarų vokiečių aviganiais ir baltaisiais šveicarų aviganiais. Beje, Petrauskas pirmasis į Lietuvą atvežė šią veislę iš Čekijos veislyno ir yra šios veislės pradininkas Lietuvoje. Kęstas yra ir vienas iš seniausių šunų dresuotojų Lietuvoje.
2010-10-11

Irina Azen

Dažnai Lietuvos kinologų draugijos ir jai priklausančių klubų organizuojamose parodose matome teisėją iš Baltarusijos Iriną Azen. Pakalbinome ją. Teisėja mielai sutiko papasakoti apie savo kinologinę veiklą
2010-08-19

Šelčių veislynas NAKTIES RAPSODIJA

Kartais juokaujama, kad jei darbas trukdo hobiui, tai reikia mesti darbą. Beruta Simėnienė tą ir padarė. Taip atsirado veislynas NAKTIES RAPSODIJA, o Beruta savo visą veiklą skyrė kinologijai ir jaunųjų kinologų ugdymui.
2010-06-18

BOHEMIJOS ŽIBUTĖ - Berno zenenhundas iš Bohemijos Žibučių gatvėje

2002 metais būsimieji veterinarijos gydytojai Rasa ir Artūras atlikdami praktiką Čekijos zoologijos sode pirmą kartą pažino Berno zenenhundus. Taip Lietuvoje atsirado Berno zenenhundų, o dabar jau ir Maltos bišonų veislynas „Bohemijos žibutė“.