Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Jaunieji vedliai

2016-11-13

Apie jaunųjų vedlių užsiėmimus ir konkursus

Šunų parodoms vis labiau populiarėjant, į šią įdomią veiklą įsitraukia ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Trumpai papasakosime kokia tai veikla ir kaip į ją įsijungti.
2014-01-27

Jaunoji vedlė Augusta Ramutė Močiulskytė

Jau penktus metus Augusta dalyvauja jaunųjų vedlių veikloje. Dažnai ją matome ant nugalėtojų pakylos. Praeitais metais Lietuvą atstovavo Kraftų parodoje, šiais metais buvo pakviesta į Europos šunų parodą. Kaip pati Augusta pastebėjo, tokios sėkmės nesitikėjo. Šią žavią Vilniaus Žvėryno gimnazijos devintos klasės moksleivę ir pakalbiname.
2012-02-28

Seminaras su Sang Hoon Lee

Vasario 21-25 d. Kaune vyko profesoriaus Sang Hoon Lee seminaras, kurį surengė Kika ir Terra Animalis. Sang Hoon Lee – profesionalus šunų vedlys ir kirpėjas, pelnęs pripažinimą visame pasaulyje.
2012-01-23

Rita Vorobjova

Ar pamenate 2003-iųjų metų Europos šunų parodą? O jaunųjų vedlių konkursą? Na, šią parodą tikrai pamena tuomet antrą vietą vyresniojoje grupėje laimėjusi Rita Vorobjova, kuri savo „parodų maratoną“ pradėjo ankstyvoje vaikystėje ir tęsia iki šiol...
2011-11-17

Jaunoji vedlė Paulina iš Lenkijos

Artėjant žiemai, kuomet Lietuvos Jaunųjų Vedlių Klubas gruodžio tarptautinėje parodoje paskelbs geriausius šių metų vedlius ir išsiųs vieną iš jų atstovauti Lietuvą prestižinėje Cruft's parodoje, norime pakalbinti vedlę iš Lenkijos, kuri šiais metais laimėjo, turbūt kone visų vedlių trokštamą Cruft's tarptautinio jaunųjų vedlių konkurso pirmąją vietą!
2011-08-22

Mimmi Tumppila iš Suomijos

Šį kartą kalbiname veisėją ir jaunųjų vedlių karjerą neseniai baigusią vedlę Mimmi Tumppila iš Suomijos.
2011-08-08

Interviu su jaunąja vedle Urte Tamaševičiūte

Savo pirmajam straipsniui kalbiname vieną iš geriausių Lietuvos jaunųjų vedlių, 2008 metų Europos šunų parodos jaunųjų vedlių nugalėtoją Jonaviškietę Urtę Tamaševičiūtę. Šiuo metu jai yra 17 metų, ji aktyviai dalyvauja parodose bei demonstruoja ne tik savo, bet ir kitų žmonių šunis.