Šunų mylėtojams ir profesionalams

Bimas.lt logo

Paieška:

Reikia žinoti

2013-02-25

Šunų kirpimas būtinybė ar mada?

Dauguma šeimininkų klausia, ar būtina kirpti šunis? Kas kiek laiko? Kaip ir su kuo šukuoti šunį? Vieno bendro atsakymo visiems tikrai nėra. Kiekviena veislė turi savas taisykles kailio priežiūrai. Taigi, pradedame straipsnių ciklą, kuriame apžvelgsime veisles ir veislių grupes atskirai, kad kailiuko priežiūra taptų malonumu, o ne prievole.
2012-11-04

Šunų maudymas. Dažnumas ir priemonių pasirinkimas.

Šunelio priežiūra prasideda jau pirmąją įsigyjimo dieną. Natūralu, jog pirmi klausimai būna susiję su mityba ir sveikata, tačiau labai greitai šeimininkai susiduria su dilema, kaip išlaikyti savo augintinį švarų.
2012-08-08

Atsivėsinkime!

Vasara, tai ne tik ilgų, šviesių ir šiltų pasivaikščiojimų metas, tai - karščiausias ir daugiausiai parodų turintis metų laikas. Tad kaip išlaikyti mūsų augintinius neperkaitusius?
2012-04-17

Šunų ausų ir uodegų kupiravimas: užgaida ar būtinybė?

Visuomenėje neretai galima išgirsti aršių diskusijų susijusių su šia tema. Vieni tam pritaria, kiti šias procedūras smerkia.
2012-04-02

Vaikas ir šuo

Kaip vaikas reaguos į šunį ir kaip šuo reaguos į vaiką, dažnai lemia pirmasis jų susitikimas.
2012-03-21

Prieš įsigyjant šuniuką

Šuns auginimas yra nuostabi patirtis. Neveltui žmonės kartoja frazę „šuo geriausias žmogaus draugas“, apie šuns ir žmogaus ryšį rašomos knygos ir statomi filmai.